Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty naszego partnera, firmy CUENDET. Zawiera ona ponad 3 000 domów letniskowych we Włoszech, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Jeżeli będą Państwo zainteresowani rezerwacją, prosimy skorzystać z systemu rezerwacyjnego firmy CUENDET. Państwa zlecenie zostanie w dalszej części obsłużone przez naszych pracowników

Tosca Tosca nie jest typową firmą, organizującą wypoczynek indywidualny i rodzinny w Toskanii. Zainteresowanie tym regionem wynikło z naszych własnych fascynacji tą częścią Włoch. Nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy nie chcą korzystać z "hurtowej" oferty biur podróży, a pragną z całą rodziną czy z przyjaciółmi spędzić wakacyjny urlop zagranicą.

Najlepszą formą skorzystania z propozycji naszej firmy jest wybranie się do Toskanii własnym samochodem. Zawsze podpowiadamy, którędy jechać i co ze sobą zabrać. Wyposażenie domów, których ofertę przedstawiamy, jest wystarczająco bogate, aby nie trzeba było ze sobą zabierać połowy własnego dobytku. W kuchni znajdziecie Państwo wszystko, co do gotowania i podawania posiłków jest potrzebne, a w sypialni czekać będą na Państwa wygodne, w wielu miejscach zabytkowe łóżka z pościelą. Po tygodniu gospodarze wymienią Państwu pościel oraz ręczniki. Turnus zaczyna się najczęściej w sobotę po połu-dniu, a kończy w następną sobotę w godzinach przedpołudniowych.

Pobyt w Toskanii może trwać najkrócej siedem dni, jednak najlepiej zaplanować go na dwa lub trzy tygodnie. Po tygodniu wypoczynku w jednym miejscu, można zmienić otoczenie. Ale ostateczny wybór należy do Państwa. Zapraszamy!

 

 

Ojczyzna Słońca, Bazylii, Wina i Oliwy
.
 
jestes w dziale: OFERTA | oferta indywidualna